"

Nyári kedvcsináló!

2022 napközis nyári táborok a Normafa Síiskolában

Síiskolánkban nyáron sem áll meg az élet!

Színes programokkal várjuk táborainkba a gyerekeket.
A napközis táborokban minden nap 90 perces síeléssel készülünk kezdő, középhaladó és
haladó szinten, valamint a sok játék és móka mellett hetenként más-más kiegészítő sporttal
foglalkozunk intenzíven. Úszás, görkori és bringa sportágakkal is készülünk!

Táboraink alatt természetesen a vidámság, szórakozás kap főszerepet.
A nap nagy részében a levegőn tartózkodunk és mozgunk, sokat játszunk.
Rossz idő esetén fedett területen kézműveskedünk, társasjátékozunk, a tábor utolsó napján
pedig nagyot kirándulunk!

A tábor ideje alatt háromszori étkezést biztosítunk, mely tízórai, ebéd és uzsonna.
A táborok minimum 5 fő jelentkezése esetén indul!

A táborok ára 55.000 Ft.
A jelentkezés 20.000 Ft készpénzes befizetéssel válik véglegessé.

általános tudnivalók.png

Jelentkezési.png

eu.png

Sí, bicikli tábor

2022.06.13 - 2022.06.17

2022.07.04 - 2022.07.08.

Biciklis táborunk első napjaiban megismerkedünk a szabályos biciklizés alapjaival, valamint a kerékpárosokra vonatkozó közlekedési szabályokkal. A hét folyamán körbetekerjük a Síiskolát, és a környékbeli hegyeket-völgyeket.

Jelentkezés 6 éves kor felett, biztos kerékpáros tudással, saját biciklivel lehetséges. Bukósisak viselése kötelező.

Jelentkezési határidő: a turnus előtti héten csütörtökig

A tábor ára: 55.000 Ft.

Jelentkezni 20.000 Ft előleg készpénzes befizetésével lehetséges.

Várunk Mindenkit szeretettel!

GÖRKORIZZ VELÜNK A NYÁRI SZÜNETBEN!

2022.06.20 - 2022.06.24

2022.07.11 - 2022.07.15

A táborban minden nap, 90 perces síeléssel készülünk kezdő, középhaladó és haladó szinten, valamint a sok játék és móka mellett természetesen a görkorcsolyával is intenzíven foglalkozunk. A héten ellátogatunk a Görzenálba is, ahol kezdő és haladó szinten folyik a görkorcsolya oktatás. A sok gyakorlás alatt biztos görkoris tudást lehet szerezni, valamint igen hasznos, mivel hasonló mozgásformákat tartalmaz, mint a sízés.

Jelentkezni kizárólag saját görkorcsolyával és védőfelszereléssel lehetséges!

A tábor ára: 55.000 Ft.

A táborba 20.000 Ft előleg készpénzes befizetésével lehet jelentkezni, a turnus előtti héten csütörtökig

Sí, úszás tábor

2022.06.27 - 2022.07.01

Síeltél már nyáron? Ugye ezt nem sokan mondhatják el magukról…  Gyere és a sok csúszás mellett hűtsd le magad velünk egy jó kis móka keretében!

A napi 90 perces sífoglalkozások mellett, a közeli MOM uszodában fogunk szakképzett oktatók segítségével úszni tanulni, kezdő, középhaladó és haladó szinteken is.

Igazi nyári felfrissülés a Normafa Síiskola csapatával!!

A tábor ára: 55.000 Ft.

A táborba 20.000 Ft előleg készpénzes befizetésével lehet jeletzeni, a turnus előtti héten csütörtökig